Více autogramů

Famílie

6. března 2011 v 16:47 | Miri
Tak k tomuto článku se Vám trochu rozepíši. 18. února letošního roku jsem byla v Divadle na Vinohradech na představení ''Famílie'', což bylo den po 80. narozeninách paní J.Jiráskové. Mimochodem díky tomu byla v divadle opravdová VIP společnost, na představení se přišli podívat nejen její kolegové s DnV, jako Oldřich Vlach, Simona Postlerová, Viktor Preiss či Svatopluk Skopal. V obecenstvu jsem zahlédla i režiséra Jiřího Menzela, herce Václava Postráneckého, primátora Svobodu a údajně tam byl i Václav Havel s chotí. Bohužel o pauze všichni VIPáci zdrhli do zákulisí a já neměla šanci. No te je teď fuk, o tom jsem se Vám tu nechtěla svěřovat. V programu představení byl založen plakátek, na kterém byla krásná fotka z představení se všemi aktéry. Tak jsem si justla že ho budu mít podepsaný. V DnV mám známou jednu paní uvaděčku, která je vždy moc ochotná a zařídí co se dá. Jednou mi nechala podepsat pana Preisse a paní Maciuchovou. Tak jsem si jí tam našla a poprosila jsem jí, jestli by nemohla za herci zaskočit. Ona ochotně odběhla, ale bohužel mi vrátila plakátek nepodepsaný s tím, že je chodba v zákulisí zasypaná kytkami pro J.J. a vůbec se tam nemůže dostat.Tak jsem odešla s nepořízenou, ale rozhodla jsem se, že podpisy na plakátek získám poštou, proto jsem psala panu Kostkovi. K dopisu jsem ještě drze přiložila lísteček, že by bylo fajn, kdyby mi na plakátek nechal podepsat ještě někoho jiného z aktérů představení. A když jsem otevřela obálku, nemohla jsem uvěřit- Byl tak hodný, že mi odchytil všechny herce. Jsem za to opravdu moc ráda, protože lepší hromadný úlovek ve sbírce ještě nemám. Je to nádherný plakátek z křídového papíru, velikost zhruba šxv 30x25 cm.

autogramy:
zleva
horní řada- Jana Hlaváčová, Michal Novotný, Ilja Racek
dolní řada- Petr Kostka, Lucie Štěpánková, Jiřina Jirásková
* na fotce je Andrea Elsnerová, která se v tomto představení ve hraní střídá s Lucií Štěpánkovou.

Dana Batulková a Radovan Lukavský

17. června 2010 v 9:58 | Miri
Tak za tento autogram jsem nesmírně vděčná opět jednomu laskavému človíčkovi. Autogram Radovana Lukavského jsem moc chtěla mít, byl to skvělí herec. Pamatuji si ho hlavně ze seriálu F.L.Věk. Můj dědeček si s ním vždycky psal, ale to jsem ještě nesbírala autogramy a na neštěstí on všechnu poštu vyhazoval ale alespoň jsem tento podpis získala. :-). Danu Batulkovoü můžete znát např. z Comebacku. Soutěžila i ve Star Dance. Na obrázke je ježtě jako mladičká.

Získáno:dostala jsem ho


Radovan Lukavský a Dana Batulková

Plakát Dešťová Víla s autogramy

14. dubna 2010 v 14:08 | Miri
Tak tento plakát mě moc překvapil a zároveň potěšil. Na této pohádce jsem ještě nebyla, ale asi si na ní zajdu. Psala jsem si o něj někam na e-mail, ale nemůžu ho najít, přitom vím že jsem si ho nemazala.
Jinak na plakátě jsou tyto autogramy: (zleva) Jitka Sedláčková, Aleš Háma, Milan Ciesler(režizér), a tam dole pod paní Stašovou je ještě jeden autogram který nevím čí je (je tam Veronika....)

Adresa: nemůžu ji najít,bohužel

Plakát Dešťová Víla s autogramy
 
 

Reklama