Literatura ČR

Vladimír Páral

20. dubna 2011 v 15:33 | Miri
Tento týden mi zatím nic nepřišlo tak zase přidávám něco staršího. Jinak do pondělí tu nebudu, jedu na Velikonoce na chatu.
Autogram tohoto spisovatele mám z výměny.

Miroslav Švandrlík

29. března 2011 v 16:38 | Miri
Tak Protože mě už delší dobu deptá prázdná schránka tak opět přidávám něco z mého archivu. Miloslav Švandrlík byl český spisovatel a ilustrátor, má moc pěkné ilustrace. Z knížek např.: Černí Baroni, Přátelé z Pravěku...

Získáno: koupě

Alois Jirásek

3. března 2011 v 8:10 | Miri
---přednastaveno---
.
Alois Jirásek, český prozaik, politik, dramatik a autor mnoha historických románů. Např. Staré pověsti české, Psohlavci, F.L. Věk, Lucerna.
.
Získáno: dárek

Jan Vodňanský

1. září 2010 v 11:55 | Miri
Tak máme tu první školní den a jako vždy k nám do školy zavítal někdo známý, tentokrát to byl Jan Vodňanský, český spisovatel básník a písničkář. Zazpíval nám tam svojí písničku Když jde malý bobr spát :-). Prvňáčci byli nadšení! Nakonec jsem neodolala a přece jen jsem si ho nechala podepsat, i když si o mě pak spolužáci říkali že jsem asi cvok, když si nechávám někoho takového podepsat. Narážky jsem hodila za hlavu a mám radost z nového podpisu :-)

Získáno: osobně


                                  
Jan Vodňanský

Pavel Žiška (osobně)

18. května 2010 v 15:07 | Miri
Tak tento autogram jsem získala osobně. Dnes jsme ve škole měli besedu s tímto básníkem a textařem. Četli jsme se jeho básničky a pěkně povídali. Měl skvělé básničky, píše hlavně pro děti a taky píše texty k písničkám, třeba Leoně Machálkové. Jak už jsem tady na blogu jednou psala, kartičky tahám pořád s sebou takže jsem si nemohla nechat ujít příležitost. Napsal mi tam i pěknou básničku.
Pavel Žiška

Michal Viewegh

10. května 2010 v 15:40 | Miri
Tento autogram mi došel v obálce s bublinkovou folií, říkala jsem si co to může být... Michal Viewegh je v současnosti velmi populární spisovatel.

Odesláno:mail (13.4.2010)
Obdrženo:podepsané foto (4.-7.5.2010,nevím přesně)
Adresa: pouze SB mailem, pod podmínkou že ji nerozšíří

Michal Viewegh

Ondřej Suchý

31. března 2010 v 12:38 | Miri
Přidávám poslední autogram za dnešek. Ondřej Suchý je mimo jiné bratr Jiřího Suchého. Dnes se nijak rozepisovat nebudu, jsem doma protože mi je příšerně špatně. Tak a já už jdu zalést do postýlky a stonat:).

Získáno: výměna

Ondřej Suchý

Jiří Žáček

14. března 2010 v 11:58 | Miri
Pana Žáčka určitě znáte. Je to básník a prozaik, píše verše jak pro dospělé, tak i pro děti.

Odesláno: mail (1.3.2010)
Obdrženo: podepsaná fotka,pohled se vzkazem (4.3.2010)
Adresa: Jedině SB mailem

 
 

Reklama