Září 2011

Zpátky z Irska

23. září 2011 v 17:58 | Miri |  Moje povídání
Ano,už jsem zpět. V Irsku to bylo suprový, bydleli jsme kousek od Dublinu, dopoledne jsme měli školu a odpoledne výlety, např. do Dublinu, Galway, Wicklow Mountains, Kilkenny (které se mi mimochodem líbilo nejvíc, obrázek v avataru) a Cliffs of Moher (to jsou útesy na západním pobřeží, na kterých se mimo jiné natáčel i Harry Potter 6- když Harry přistál s Brumbálem u jeskyně, tak to bylo tady, ty útesy, viděli jsme přesně i tu skálu, kde stáli :)). Cestou jsme se stavovali i v Londýně, za to jsem byla moc ráda, protože posledně nám tady šíleně pršelo a letos jsme měli sice pod mrakem, ale jinak bylo hezky, takže jsem z toho měla mnohem lepší dojem a Londýn si u mě značně vylepšil reputaci :D Jinak koncem pobytu v Irsku jsem konečně chytla wifinu, takže jsem mohla trochu komunikovat přes net, ale byla strašně pomalá, tak jsem na blog celkem kašlala a byla hlavně na facebooku. Na blog ani nebyl moc čas, takže se ozývám až nyní.
Jinak všem, kteří u mě měli zamluvené známky, ať už britské, nebo irské-
bohužel se mi nepodařilo sehnat žádné známky navíc, v Irsku vás v každym obchodě pošlou pro známky na poštu, a když jsem konečně narazila na obchod, kde k pohledům prodávali známky, nechtěli mi prodat ani 1 navíc, že prej to maj jen k čumkartám. V Anglii jsem zase narazila na poštu v neděli, která byla samozřejmě zavřená, takže britské známky nemám ani pro sebe, natož na prodej.

Odjíždím na kurz

1. září 2011 v 21:16 | Miri |  Moje povídání
Ano, opět budu na blog kašlat, ostatně jako skoro celé prázdniny. Zítra odjíždím na kurz angliny do Irska (jestli někdo potřebujete PÁR irských známek, pište mi na mail nebo na Facebook, ale rychle, protože zítra v cca 19h už budu bez netu). Strašně se těším, jedu s nejlepší kámoškou a pojedem přes Londýn♥, ale zároveň jsem koukala na netu že nám bude furt pršet, nebo budou alespoň přeháňky, ale asi víte, co se v Irsku říká- když jsou vidět hory, znamená to, že bude pršet. A když hory vidět nejsou, znamená to, že prší... :D
*Jinak všem pilně studujícím přeji úspěšný začátek nového školního roku :)