Červenec 2011

Luděk Munzar

29. července 2011 v 11:11 | Miri |  Herci ČR
Autogram tohoto českého herce mám z autogramiády. Nechala jsem si podepsat krásnou atelierovou fotku, kterou jsem našla u babičky na půdě mezi pohledy. Zítra odjíždím na cca 14 dní do Rakouska na němčinu a pak ještě pojedu asi do Holandska, takže se mnou počítejte až ke konci prázdnin. Na začátku září zase jedu s kámoškou na anglinu do Irska, takže se blog dostane do běžného provozu až někdy v říjnu


Jiří Bartoška

13. července 2011 v 11:06 | Miri |  Herci ČR
Tak aby to tu o prázdninách nestálo, přidávám starší autogram který jsem sem zapomněla přidat během školního roku. Jiří Bartoška si dal celkem na čas.

Odesláno: dopis, 2 fotky, ofrankovaná obálka (31.8.2010)
Obdrženo: 3 podepsané fotky (16.5.2011)
Adresa:
Divadlo bez Zábradlí


Prázdninový režim blogu

2. července 2011 v 9:21 | Miri |  Moje povídání
Jak jste si možná všimli, už týden jsem nic nepřidala. Teď o prázdninách budu hodně na chatě a přístup k PC mít dlouho nebudu, takže sem nic nepřibude, nechce se mi přednastavovat. Tyhle prázdiny nepojedu k moři (ani se mi nechce, teplý moře nemusim a do Bretaně se už asi v životě nedostanu), někdy v srpnu bych měla jet na 10-14 dní k jedné paní do Vídně a pomáhat jí s 4-letym synkem jako au-pairka, něco si možná přividělám a hlavně si doufám zlepšim svojí němčinu. Pak ještě možná pojedu na pár dní do Švýcarska ke známým..... a co chystáte vy? :-)
btw: zamilovala jsem se do proužků, proto takovejhle design :)