Červen 2011

24.června 2011

24. června 2011 v 15:17 | Miri |  Odeslané dopisy
Strašně dlouho jsem nic neposlala (přes měsíc), tak to teď napravim alespoň jednim dopisem.

Emma Roberts
na natáčení- adresu jsem slíbila že nebudu šířit
Odesláno: dopis, 2 fotky, obálka s americkou známkou

Natalia Tena

20. června 2011 v 17:44 | Miri |  Herečky Zahraničí
Natalia Tena se objevila ve filmech Harry Potter jako Nymfadora Tonks, hrála jí úžasně, takže jsem její podpis mít chtěla. Na druhé strany fotek my dala razítko s web adresou s její hudbou (kdyby někdo chtěl, napíšu vám), které se bohužel na jednu fotku propilo. Jinak jsem ale spokojená :)

Odesláno: dopis, 2 fotky, obálka s britskou známkou (28.3.11)
Obdrženo: méfotky podepsaná, jedna z nich venovaná (17.6.11)
Adresa:
Natalia Tena
Curtis Brown Group Ltd.
Haymarket House
5th Floor
28-29 Haymarket
London SW1Y 4SP
UKGeoffrey Rush

15. června 2011 v 16:57 | Miri |  Herci Zahraničí
Tento týden mi fakt pošta přeje. Včera mi přišla obálka z Austrálie, a protože jsem do Austrálie psala zatím jen jedné osobnosti, hned jsem věděla, o koho jde. Geoffrey Rush patří mezi mé nejoblíběnější herce, viděla jsem ho v Pirátech z Karibiku ( 3 jsem ještě celou neviděla, ale chci se na ní kouknout) , Králově řeči a v Bídnících, ale napsat mu jsem se rozhodla až po shlédnutí Královy řeči, kde byl naprosto úžasný. Hlášky ve filmu jako např.: '' -Idioti -Ale oni mají titul -to to jen potvrzuje!'' a spousta dalších- naprosto úžasné. Protože jsem viděla, že je k fanouškům moc milý, rozhodla jsem se mu poslat dotazník, a protože jsem mu chtěla napsat nějaký inteligentní otázky a neptat se ho na kraviny, některé otázky jsou z různých dotazníků osobnostem co jsem na netu našla. (hlavně u Sammy, snad ti to nevadí :D) Taky jsem se ho zeptala, jestli má od fanoušků radši dopisy tisknuté nebo ručně psané, což mě docela zajímalo. Odpověděl, že ručně psané. Taky mi napsal, že prý v Praze 3 měsíce bydlel, když natáčeli Bídníky. 1. Stranu dotazníku vyplnil lihovkou a ta se propila na 2. , tak k tomu udělal šipku a napsal OOPS! :D No nic dotazník jsem oskenovala (už umim skenovat!!!!! :D) a tak ho přikládám- je to moc velký, takže odkazy: 1. strana, 2.strana dotazníku.

Odesláno: dopis, 3 fotky a dotazník, nadepsaná obálka (6.4.11)
Obdrženo: moje fotky podepsané, věnované a dotazník vyplněný (14.6.11)
Adresa:
Geoffrey Rush
Shanahan Management Pty Ltd.
Level 3
Berman House
91 Campbell Street
Surry Hills, NSW 2010
Australia
Jaroslava Kretschmerová

13. června 2011 v 19:24 | Miri |  Herečky ČR
Konečně jsem získala zase nějaký ten autogram poštovně :) České herečce J. Kretschmerové jsem psala v únoru, takže jsem ráda, že mi ještě odpověděla. V současnosti se objevuje spíš na divadelních prknech, v televizi hrála víc dřív. Např. jako Roxana v Arabele.

Odesl.: dopis, 2 fotky a lísteček, ofrank. obálka (24.2.11)
Obdr.: moje fotkas a lísteček podepsaná+ 1 jiná fotka podepsaná, vše věnované (13.6.11)
Adresa: Studio YpsilonNikol Moravcová

11. června 2011 v 7:50 | Miri |  Herečky ČR
Autogram této mladé české herečky, která si zahrála ve filmu V peřině, jsem získala osobně na autogramiádě 9.6.11
*společná fotka- v odkazu výše.Milan Šteindler

10. června 2011 v 7:50 | Miri |  Herci ČR
Podpis tohoto českého herce a režiséra získán na autogramiádě 9.6.11.
společná fotka- v odkazu.


Osobně: M. Šteindler a N. Moravcová

9. června 2011 v 21:16 | Miri |  Moje setkání
Dnes jsemneměla moc času, ale odpoledne jsem se rozhodla se stavit na autogramiádě, tentokrát se křtila knížka V peřině, která byla napsána podle stejnojmenného filmu. Bohužel dorazili jiní adepti než byli ohlášení, ale vůbec nevadí. První, koho jsem na autogramiádě zaregistrovala byl český herec a režisér Milan Šteindler. Podpis mám na kartičce a po skončení autogramiády jsem si na něj počkala, abych měla aj společnou fotku. Při focení se nabídl, že jí vyfotí sám, proto tam má napřaženou ruku. Tady je fotka:

A druhou osobností na autogramiádě byla mladá herečka Nikol Moravcová, která ve filmu V peřině také hrála. S ní se lidé fotili už při autogramiádě, tak jsem toho také využila. Vyfotila nás paní stojící ve frontě na podpisy za mnou. Nikol to strašně slušelo, měla na sobě oranžové šaty a z vlasů spletený copánek z pravé strany.
Autogramy přidám v dalších článcích, přednastavím na další dny i s autogramy z minulé autogramiády, které jsem ještě nepřidala všechny.

Miroslav Kalousek osobně

7. června 2011 v 16:51 | Miri |  Politika ČR
Tak konečně mám čas vám vylíčit svůj zážitek z pátku. Jako každý rok nám mamka přes známé sehnala lístky na Pražské Jaro, a protože děda dělal do muziky, seženeme je většinou hóodně levně :)O přestávce jdu chodbou smetanky a co to mé oči nevidí: Miroslav Kalousek. Jako správný sběratel jsem měla kartičky s sebou, takže hrr na něj. Byl tam s nějakou paní (nebo slečnou) a bylo mi blbý jim skočit do hovoru, takže jsem zaním přišla, když zrovna někoho vyhlížel na chodbě a nebavili se spolu. Poprosila jsem ho, a protože zrovna držel sklenku s vínem, šel se mnou až k baru a tam mi to podepsal. Prohodili jsme pár slov, byl strašně milý, počítala jsem, že nebude tak ochotný, ale opak byl pravdou. Pak mi ještě potřásl rukou (!! :D) a rouzloučil se. Já osobně jsem zastáncem strany TOP 09, takže jssem ráda, že jeho podpis mám.

Získáno: osobně


Lucie Vondráčková (+ společná fotka)

2. června 2011 v 10:55 | Miri |  Zpěvačky ČR
Jak už jsem psala zde, autogram Lucky Vondráčkové jsem získala osobně na autogramiádě a pokusila jsem se o společnou atofotku, byla sice rozmazaná, ale pomocí photofiltru se mi to docela povedlo napravit, takže společnou fotku sem také přidávám. Jak už jsem psala v článku o autogramiádě, na fotce vypadám dost hrozně, tak se nelekněte.


a autogram: