Květen 2011

Oldřich Vízner

31. května 2011 v 16:24 | Miri |  Herci ČR
Jak jsem včera psala - podpis jsem získala osobně na autogramiádě 30.5.11.


Autogramiáda Luxor 30.5.11

30. května 2011 v 18:54 | Miri |  Moje setkání
Ze všeho nejdříve se musím omluvit za to, že o mě v poslední době moc nevíte, na blog moc nechodím, ale teď se vám to pokusím vynahradit :). Jak už nadpis napovídá, byla jsem dnes na autogramiádě v knihkupectví Luxor. Původně bylo ohlášeno více hostů, přišlo jich míň, ale to vůbec nevadí. Na autogramiádě byli : Oldřich Vízner, Luděk Munzar, Lucka Vondráčková, Jiří Langmajer, Bára Hrzánová, Jiří Dvořák a Stanislav Zindulka. Když jsem dorazila (5 minut po začátku akce) už bylo u baru kde seděl pan Langmajer fronta a na Báru Hrzánovou také. Tak jsem se postavila do fronty na pana Langmajera, ale než se na mě dostala řada, nakladatel CDček, díky kterým se to vlastně konalo ohlásil že se mají osobnosti přesunout ke stolkům, takže jsem Jiřího Langmaijera nestihla. Doufala jsem, že to stihnu po konci přípitku, ale už během něj musela odejít Bára Hrzánová na natáčení a Jiří Langmajer odešel hned po ní. Tak jsem se pak alespoň zařadila do fronty k panu Munzarovi, pro kterého jsem si přichystala krásnou ateliérovou fotku. Když jsem ho měla už podepsaného, rozhodla jsem se jít k Lucce Vondráčkové, která měla s sebou své podpis karty. Při podepisování jsem se pokusila o společnou autofotku, ale asi víte, jak to dopadá, když nevidíte na displej- já tam vypadám jak idiot , jsem o půl metru blíž k objektivu než Lucka a je kapanék mázlá. Ve Photofiltru se mi to podařilo trochu napravit, takže ji sem přidávám zmenšenou. Po setkání s Luckou jsem šla hledat pana Víznera, kterému jsem už jednou neúspěšně psala. Seděl u stolu v kavárničce a měl okolo sebe vnoučata. Tam jsem zažila docela veliký šok- jedna slečna přede mnou mu řekla aby jí tam napsal- Milá Alenko, rád jsem tě potkal, Oldřich Vízner a aby jí tam namaloval slona a kytičku. Já bych asi takovou drzost něměla. Když se mi konečně podepal, jako jediný mi napsal věnování :). Pak jsem teprve šla za panem Zindulkou, ale protože jeho podepsaného už mám, šla jsem se jen vyfotit. Byl strašně milý a asi na mě nejvíc zapůsobil. Fotku s panem Zindulkou vyfotila jedna laskavá paní stojící za mnou, takže vypadá jakš takžm, ale ja na ní jsem stejně jak idiot. Bylo (a pořád je) příšerný vedro, takže jsem tam rudá jak rajče. Članky s autogramy čekejte v blízských dnech, dnes přidávám Společnou fotku s panem Zindulkou. Opakuji, vypadám tam hrozně.


Colin Firth

20. května 2011 v 17:33 | Miri |  Herci Zahraničí
Dnes přidávám autogram ze včerejška, v tomto týdnu již 2. obálka z Anglie (juchů). Odepsal mi britský herec Colin Firth, kterého můžete znát z mnoha filmů, já jsem např. viděla: Králova řeč, Láska nebeská, Mamma Mia a Achty ženy. V králově řeči byl skvělý, Oscara si za něj zaslouží.

Odesláno: dopis, 2 fotky, nadepsaná obálka (9.5.2011)
Obdrženo: mé fotky podepsané a věnované (19.5.2011)
Adresa:
Colin Firth
Independent Talent Group Ltd.
Oxford House
76 Oxford Street
London W1D 1BS
UK


16. května 2011

17. května 2011 v 7:00 | Miri |  Odeslané dopisy
Maggie Smith
Independent Talent Group Ltd.
Oxford House
76 Oxford Street
London W1D 1BS
UK
Odesláno: dopis, fotka, nadepsaná obálka
Poznámka: pokus číslo 3, nechápu, proč mi Maggie neodepisuje, i když jinejm lidem podpis normálně poslala...

James a Oliver Phelpsovi

16. května 2011 v 17:42 | Miri |  Herci Zahraničí
Wohoo, po delší době mi konečně něco přišlo, dokonce to bylo z Británie. Za autogramy J+O jsem fakt ráda, v Harrym Potterovi jsou naprosto úžasní a pořád mají super hlášky. Přijdou mi jako velci sympaťáci :). Jinak se strašně omlouvám, že blog v poslední době spíš stojí, ale teď když je venku hezky je těžký sedět u compu, takže počítejte s tím že se tu bude ibjevovat málo článků.

Odesl.: dopis, 2 fotky, obálka s britskou známkou 60p (17.1.2011)
Obdr.: mé fotky podepsané, poštovné doplatili (16.5.2011)
Adresa:
James and Oliver Phelps
c/o JOP Project
PO Box 9765
Sutton Coldfield B75 5XB
UK


9.května 2011

9. května 2011 v 17:16 | Miri |  Odeslané dopisy
Už víc jak měsíc jsem nic neposílala, což se samozřejmě odrazilo na tom, že mi houby chodí. Dneska mi naštěstí jeden dopis přišel, ale článek s autogramem přednastavím na zítra :) Dneska šla mamka na poštu a já jsem se rozhodla že jí přihodim nějaký dopisy k poslání. (I když mám poštu asi 70 kroků od domu, jsem líná :D)

Colin Firth
Independent Talent Group Ltd.
Oxford House
76 Oxford Street
London W1D 1BS
UK
Odesláno: dopis, 2 fotky, nadepsaná obálka

Timothy Spall
Markham and Froggatt Ltd.
4 Windmill Street
London W1T 2HZ
UK
Odesl.: dopis, lísteček s adresou

Josef Skupa

2. května 2011 v 16:28 | Miri |  Herci ČR
Omlouvám se, že v poslední době na blog moc nepřidávám, ale nemám moc čas. Už týden mi nic nepřišlo, tak alespoň přidávám něco staršího.
Ku příležitosti výročí ''narození'' Hurvínka sem přidávám autogram jeho tvůrce, Josefa Skupy. Jeho podpis jsem moc chtěla, takže jsem za něj moc vděčná. Konečně mám všechny Hurvínkovy interprety :)